O marce

Expel to marka o wieloletniej tradycji, istniejąca na polskim rynku od ponad 20 lat. Przez cały ten okres pomaga chronić Państwa domy i posesje przed niszczącymi i dokuczliwymi działaniami szkodników. W naszej ofercie znajdziecie Państwo skuteczne i wygodne w użyciu produkty owadobójcze i gryzoniobójcze, repelenty oraz preparaty do higieny sanitarnej. Produkty Expel są systematycznie udoskonalane po to, aby jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania. Ogromne doświadczenie i ciągły rozwój są najlepszymi gwarantami wysokiej jakości całego asortymentu marki Expel.

Jakie produkty znajdują się w ofercie Expela?

 • produkty biobójcze

  insektycydy (zwalczające owady) i rodentycydy (zwalczające gryzonie) np. Expel Muchospray czy Expel Granulat na myszy i szczury

 • repelenty

  preparaty działające na zasadzie odstraszania poprzez generowanie nieprzyjemnego dla szkodnika zapachu np. Expel Spray na komary i kleszcze. Potrafią występować także w innych wygodnych w użyciu formach np. w postaci nasączonych substancją aktywną bransoletek lub naklejek.

 • produkty o działaniu mechanicznym

  pozbawione chemicznej substancji aktywnej, z ewentualnym dodatkiem atraktantów zapachowych np. lepy

 • bioaktywatory

  przyspieszające procesy biodegradacji zawartości szamb oraz pomagające w utrzymaniu perforowanych części instalacji sanitarnych.

Produkty  Expel zapewniają skuteczną walkę ze szkodnikami. Zróżnicowane sposoby ich aplikacji (opryski, posypowe, fumigacyjne, mechaniczne) , a także formy występowania samego preparatu (granulaty, płyny, spraje, lepy, bransoletki, naklejki itp.) sprawiają, że każda osoba borykająca się ze szkodnikami w swoim otoczeniu, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.