demo

demo

poniedziałek, 04 czerwiec 2018 07:31

Lep okrągły na muchy 4-pak

Tradycyjna metoda zwalczania much i innych owadów. Przed użyciem lep należy ogrzać w dłoni, a następnie wyjąć ruchem obrotowym. Nie wieszać na słońcu i w przeciągach. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

środa, 01 luty 2017 09:11

Spirale na komary

Spirala owadobójcza przeznaczona do zwalczania komarów i meszek na terenach otwartych

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu

poniedziałek, 16 maj 2016 08:20

Sezon komarowy

W ostatnich lataj najbardziej uciążliwymi insektami dla Polaków stały się komary. Dają się one we znaki zwłaszcza wieczorami gdy jest już chłodniej lub w deszczowe dni. Ich wzmożone występowanie można też zauważyć w pobliżu zbiorników wodnych. Utrudniają one wypoczynek w ogrodzie, nad jeziorami czy też w lesie. Ponadto bywają bardzo groźne dla osób, które wybierają się na egzotyczne wakacje, ponieważ tropikalne gatunki komarów przenoszą wiele niebezpiecznych chorób. Każdy słyszał w tym kontekście o malarii, ale w tym roku w krajach Ameryki Łacińskiej pojawił się nowy poważny problem -wirus ZIKA. Światowa Organizacja Zdrowia uznała go za zagrożenie dla całego świata, warto więc mieć się na baczności i stosować zapobiegawczo środki odstraszające i owadobójcze tj. spray na komary i kleszcze http://www.expel.com.pl/index.php/komary-i-kleszcze/item/36-spray-na-komary-i-kleszcze czy elektrofumigator z płynem http://www.expel.com.pl/index.php/komary-i-kleszcze/item/48-elektro-plyn-na-komary

 

poniedziałek, 12 październik 2015 11:37

zwalczanie moli

Skąd się biorą mole?

Za przyczynę pojawienia się moli odzieżowych głównie uznaje się brak porządku w domu, zanieczyszczenie ubrań moczem czy też potem oraz przechowywanie starych ubrań w szafach.
Często nie zdajemy sobie sprawy, że mole które mamy w szafie mogły przylecieć z kuchni !

Jeśli zauważysz wylatujące z szafy owady, nie lekceważ tego! W pierwszej kolejności udaj się do kuchni i sprawdź czy w twoich produktach nie ma insektów. Najczęściej przebywają one w mące, ryżu, kaszy, makaronie a nawet w herbacie i kawie. Mole legą się w ziarnach, często w wielkich magazynach i młynach, po czym dostają się do opakowań z produktami spożywczymi, które my przynosimy do domu. Jeżeli zauważysz obecność moli w swoim pokarmie- wyrzuć wszystkie otwarte produkty z którymi mole mogły mieć kontakt. W przeciwnym razie możesz mieć spory kłopot z pozbyciem się tych owadów.

Czy wiesz, że............ mole mogą przedostać się do Ciebie z sąsiednich domostw?

wtorek, 22 wrzesień 2015 10:42

Konkurs

Zapraszamy do udziału w konkursie, do wygrania:

 

- 1 x zestaw produktów (granulat na myszy i szczury, płytka na owady, dwuskładnik na muchy, zawieszka żelowa, pułapka na rybiki cukrowe, bio-aktywator do szamb w tabletkach)

- 2 x mini zestawy (granulat na myszy i szczury, płytka na owady, zawieszka żelowa, pułapka na rybiki cukrowe)

 

Wystarczy:

a. w komentarzu pod postem wrzucić zdjęcie swojej najpiękniejszej rośliny – ogrodowej lub doniczkowej

 

Konkurs trwa od 23.10.2015 do 30.08.2015. Ocenie podlegać będzie oryginalność, pomysłowość i kreatywność :)

Wygrane zdjęcia zostaną opublikowanie na fanpage ’u. O wynikach zwycięscy zostaną również poinformowani wiadomością prywatną na fb -najpóźniej do końca 02.09.2015.

 

Pobierz regulamin

czwartek, 03 wrzesień 2015 06:40

Expel Spirale na komary

Spirale przeznaczone do zwalczania komarów i meszek na terenach otwartych. Wydzielające się opary z żarzącej się spirali działają owadobójczo oraz odstraszająco. Jedna spirala chroni do 8 godzin.